Lustracja i weryfikacja naukowców PRL

Aktualizacja ZWCAD PRO do ZWCAD Classic / ZWCAD 2017 PRO
Aktualizacja ZWCAD Professional do ZWCAD Classic / ZWCAD 2017 Professional



W pakiecie zawarta jest także aktualizacja do:

- ZWCAD Classic Professional

- ZWCAD 2017 Professional (kod licencji 2017 zostanie dostarczony po ukazaniu się wersji w sprzedaży, czyli po 1 lipca 2016r.)

Oferta dotyczy aktualizacji ze starszych wersji ZWCAD, nie dotyczy aktualizacji z wersji wyprzedażowej ZWCAD 2012, zakupionej od 1 lipca 2015 roku.



UWAGA: ZWCAD 2017 w wersji angielskiej dostępny będzie z początkiem lipca, a w wersji polskiej w drugiej połowie lipca.



Napisz SMS o treści sklepwsieci.pl na nr 509 - pokaż numer telefonu -
– oddzwonimy

Zapraszamy na https://sklepwSIECI.pl
Link: olx.pl/oferta/CID99-IDg8cRt.html



ZWCAD Classic z aktualizacją do ZWCAD 2017 PRO
ZWCAD Classic + ZWCAD 2017 Professional



Wybrane funkcje ZWCAD® Classic:



Tworzenie obiektów: linia, linia konstrukcyjna, polilinia, wielobok, prostokąt, łuk, okrąg, chmurka rewizji, splajn, elipsa, wycinek elipsy, tworzenie i wstawianie bloków, wstawianie punktów, kreskowanie i inne. Obiekty można tworzyć na wiele sposobów, np. rysowanie okręgu można narysować poprzez: 2 punkty, 3 punkty, stycznie do dwóch promieni, możemy zamienić łuk na okrąg, oraz rysować seryjnie kilka okręgów o tej samej średnicy wskazując tylko punkt środkowy.



Modyfikacja obiektów: kopiowanie, odbicie lustrzane, odsunięcie (rysuje linie równoległe po zadanej stronie istniejącego obiektu i w zadanej odległości), szyk prostokątny i biegunowy, przesuwanie, obrót i skalowanie, wydłużenie, rozciągnięcie, docinanie do istniejących krawędzi, przerywanie, zaokrąglenie itp.



Wstawianie obiektów: wstawianie innych plików DWG jako blok, lub jako zewnętrzny odnośnik Xref (w tym przypadku wstawiane jest tylko łącze do innego pliku, jeśli zmienimy plik źródłowy to zmienią się także wszystkie wystąpienia Xrefów. Jeśli do rysunku wstawimy np. 50 jednakowych bloków, będziemy mogli wszystkie zmienić jedną edycją. ZWCAD pozwala na edycję Xrefów w pliku nadrzędnym, to znaczy w tym, do którego są wstawione bloki.) Jako zewnętrzny odnośnik możemy wstawić także obrazy rastrowe w formacie (BMP, JPG, GIF, TIF, PCX, TGA). Rastry możemy przycinać (to znaczy ograniczyć obszar widzialny prostokątem, lub wielobokiem), a także zmieniać kontrast, jasność. W ZWCAD Classic możemy także użyć pliku pozycjonowania dla obrazów w formacie TIF. Wstawiony tak obraz rastrowy będzie miał odpowiednią skalę, punkt wstawienia oraz kąt obrotu.



Warstwy: Rysowane obiekty możemy umieszczać na warstwach, którym nadajemy kolor, rodzaj linii, grubość. Możemy np. blokować warstwy. W ZWCAD warstwy służą do oznaczania grup obiektów, np. możemy wstawić na osobną warstwę wymiary, tabelkę rysunkową, czy opisy. Po jednym kliknięciu możemy wyłączyć wszystkie wymiary na rysunku. Możemy określać także inne atrybuty wyświetlanych obiektów np. kolor, rodzaj i grubość linii. Wygodnym jest także zdefiniowanie własnych styli wymiarowania gdzie mamy wpływ na każdy parametr, np. rodzaj strzałki, przedłużenie pomocniczych linii wymiarowych, wysokość tekstu wymiarowego, odsunięcie tekstu wymiarowego od linii wymiarowej. W ZWCAD Classic dostępne są specjalne rodzaje wymiarów np. długość łuku, wymiar łamany promieniowy i liniowy, pochylanie pomocniczych linii wymiarowych, inspekcję wymiarów i wiele innych.



Słownik i kalkulator: W wersji ZWCAD Classic jest narzędzie do sprawdzania pisowni (polskiego słownika można także używać). Z innych narzędzi można wymienić np. Szybki wybór pozwalający na wybranie obiektów o niektórych cechach np. tekstu o wysokości 2,5 w kolorze żółtym. Mamy do dyspozycji także porządek wyświetlania pozwalający na ustalenie kolejności wyświetlania obiektów, np. jeśli rysujemy obiekty na podkładzie rastrowym, to chcielibyśmy, aby był on z tyłu, a rysunek z przodu. Z innych narzędzi można wymienić np. eksport atrybutów do np. Excela&Reg;, czy kalkulator, do którego wartości możemy wprowadzać także poprzez wskazania myszką.



Skrypty: Do ciekawych funkcji ZWCAD możemy zaliczyć nagrywanie skryptów, które można uruchomić później na innym komputerze. Aby to wykonać włączamy nagrywanie, wskazujemy plik na dysku, i rysujemy obiekty. Wszystkie czynności są zapisywane w pliku. Uruchomienie tak zapisanego skryptu spowoduje narysowanie obiektów na innym komputerze.



Napisz SMS o treści sklepwsieci.pl na nr 509 - pokaż numer telefonu -
– oddzwonimy.

Zapraszamy na https://sklepwSIECI.pl

Link: olx.pl/oferta/CID99-IDg8d6r.html


  • zanotowane.pl
  • doc.pisz.pl
  • pdf.pisz.pl
  • dan73.xlx.pl
  •